Vestuvių fotografavimas
Vestuvių fotografavimo kaina derinama individualiai, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų. Susisiekite su mumis ir mielai suteiksime detalesnę informaciją.

Asmeninės fotosesijos
Galime pasiūlyti tiek paprastesnes, tiek ir temines ar buduarines fotosesijas. Kaina derinama individualiai, atsižvelgiant į galimas papildomas išlaidas. Dažniausiai fotografuojame lauke arba namų aplinkoje, tačiau galimi ir kiti variantai. Jei reikės, pasistengsime padėti pasirūpinti makiažu ir šukuosena.

Kitos foto paslaugos
Galite įsigyti Jums patikusias žirgų nuotraukas. Esant pageidavimui mes pasirūpinsime, kad jos būtų atspausdintos ant Jūsų pasirinkto paviršiaus, jei reikia - įrėmintos ir pristatytos asmeniškai Jums. Kaina priklauso nuo darbo kiekio ir sąnaudų.
Taip pat maketuojame ir užsakome fotoknygas, galime paretušuoti Jūsų turimas nuotraukas ar tiesiog pasidalinti vienu kitu patarimu iš fotografijos srities :)

Ir dar...
Esame mobilūs žmonės, tad dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mes atviri įvairioms idėjoms ir pasiūlymams. Jei tokių turite, kreipkitės drąsiai :)