Sveiki :)
Čia mes - Alma ir Aivaras. Ir čia turėtų būti koks nors gražus pasakojimas, apie tai, kodėl mes tapome fotografais. Žinote, vienas iš tų, kur jau nuo vaikystės reiškėsi visokie meniniai gabumai ir panašiai. Tačiau mūsų atveju viskas nutiko kiek kitaip. Pavyzdžiui Almai kažkas pasakė, kad jai sekasi fotografuoti ir patarė stoti į fotografijos specialybę. Aivaras po taip ir nebaigtų geodezijos studijų turėjo daug laisvo laiko ir fotografuoti pradėjo tiesiog iš dyko buvimo. Tada po kiek laiko mes visiškai netikėtai susipažinome priešpaskutinę metų dieną foto prekių parduotuvėje. Ir taip prasidėjo mūsų abiejų bendra istorija, kuri tęsiasi jau vienuolika metų. O kadangi mūsų susitikimo aplinkybės, galima sakyti, buvo paradoksalios, tai taip ir pasivadinome - Paradoksas Photography :)
Dažniausiai fotografuojame Vilniuje ir Kaune, tačiau esame labai mobilūs žmonės ir mums visada smagu apsilankyti pajūryje ar kitose Lietuvos vietose. Už Lietuvos ribų irgi :) Taip pat mes atviri įvairioms bendradarbiavimo idėjoms ir pasiūlymams, ypač jei patys esate drabužių, kostiumų, papuošalų ar įvairių aksesuarų kūrėjai.
Jei norite portretų, kur galite pamatyti save kitokioje šviesoje arba jei turite žirgą ir norite jo nuotraukų ar nuotraukų su juo, tuomet labai gali būti, kad mes esame jūsų fotografai. Jei ir Jums taip atrodo, pasikalbėkime apie tai :)
Back to Top