Vestuvių fotografavimas
Mes tikime, kad vestuvių fotografija turėtų būti gyva ir mažai pavaldi laikui. Todėl norime kurti ne tik kokybiškas, bet ir Jūsų jausmus atspindinčias nuotraukas, kurias būtų smagu pamatyti net ir per auksines Jūsų vestuves po penkiasdešimties metų. Esame nufotografavę jau apie du šimtus laimingų porų, turime sukaupę daug patirties ir žinome ką daryti bei ko vengti, kad puikiai jaustumėtės ir turėtumėte šviesius prisiminimus.

Asmeninės fotosesijos
Galime pasiūlyti tiek paprastesnes, tiek ir temines ar buduarines fotosesijas. Kaina derinama individualiai, atsižvelgiant į galimas papildomas išlaidas. Dažniausiai fotografuojame lauke arba namų aplinkoje, tačiau galimi ir kiti variantai. Jei reikės, pasistengsime padėti pasirūpinti makiažu ir šukuosena.

Fotosesijos su žirgais
Tai viena pagrindinių mūsų fotografavimo sričių. Jei turite žirgą ir norite puikių bei kokybiškų nuotraukų su juo, kreipkitės drąsiai. Padėsime net ir tuo atveju, jei žirgo neturite, o nuotraukų vis vien norisi :) Mūsų patirtis turint savo žirgą leidžia lengviau viską planuoti ir užtikrinti, kad fotosesija bus sklandi ir sėkminga.

Kitos foto paslaugos
Galite įsigyti Jums patikusias žirgų nuotraukas. Esant pageidavimui mes pasirūpinsime, kad jos būtų atspausdintos ant Jūsų pasirinkto paviršiaus, jei reikia - įrėmintos ir pristatytos asmeniškai Jums. Kaina priklauso nuo darbo kiekio ir sąnaudų.
Taip pat maketuojame ir užsakome fotoknygas, galime paretušuoti Jūsų turimas nuotraukas ar tiesiog pasidalinti vienu kitu patarimu iš fotografijos srities :)

Ir dar...
Esame mobilūs žmonės, tad dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mes atviri įvairioms idėjoms ir pasiūlymams. Jei tokių turite, kreipkitės drąsiai :)